About

Ahoj, já jsem Tereza

Nejradši fotografuji lidi… a všechny události s Vámi spjaté. Cítím se jako ryba ve vodě na svatbách. Rovněž mě ale můžete oslovit s portrétem, nafotím Vás v páru, s rodinou, těhotenským bříškem, miminkem…

Baví mě i eventy různého charakteru, nejraději tvořím formou momentů a působím jako nenápadný pozorovatel.

Mými lokalitami je Berounsko, Praha a Středočeský kraj, ale dopravím se autem/nebo třeba i letadlem? Kamkoliv, pokud to bude v mých silách. Původně pocházím z Liberce, kde stále pobývá velký kus mé rodiny, takže do těchto koutů severních Čech se vydám s dvojnásobnou radostí.

Svatby

Když jedu fotit Váš velký den, přestává pro mě téměř okolní svět existovat. Snažím se vcítit a maximálně Vám naslouchat. Ráda nafotím malou i velkou svatbu, tradiční i netradiční, ve stodole i na střeše Václaváku. Nebráním se jakýmkoliv nápadům, jdu do toho s Vámi.

Pokud si mne vyberete, určitě se před svatbou uvidíme, můžeme naplánovat kafe a dort a nebo si zavolat přes web kameru a říct si vše důležité.

Využijte můj kontaktní formulář a napište mi.Vzdělání:

2019 – 2022 FDULS ZČU, navazující magisterské studium, ateliér Fotografie, MgA.
2016 – 2019 FDULS ZČU, ateliér Fotografie, BcA.
2012 – 2015 VOŠG Praha, Hellichova, obor Fotografická tvorba a média, DiS.Ještě něco více o mně.

Jsem dítě devadesátek a žiju v Berouně. Fotka mě provází už od střední školy. Chodila jsem na obchodní akademii, ale vždycky jsem uvnitř sebe cítila, že to není obor, kterému bych se do budoucna chtěla věnovat. A tak jsem po maturitě přihlásila na Vyšší odbornou školu v Praze – Grafickou, Hellichovku, obor Fotografická tvorba a média. Po třech náročných dnech přijímacích zkoušek jsem domů odjížděla se slzami, přesvědčená o mém neúspěchu. Za 14 dní jsem s bušícím srdcem a stále nevěříc, otevírala dopis o rozhodnutí. PŘIJATA! Tu ohromnou radost mám stále živě ve své paměti.
Tím započala má hlubší cesta fotografií, naučila jsem se jí vnímat jinak… jako prostředek vyjádřit sama sebe a rovněž na ní pohlížet s pokorou a citem.

Mým životem mě rovněž doprovází koně, občas si jich v tvorbě můžete všimnout. Vlastním jednoho hodného valáška ustájeného nedaleko Berouna.

Pohyb a pobyt v přírodě jsou taky mou neodmyslitelnou součástí, ale to už by o mně stačilo…